O značke Veroval®

Zdravý životný štýl má dnes vysokú prioritu pre mnoho ľudí. Vďaka svojmu komplexnému portfóliu vychádza značka Veroval v ústrety požiadavkám zákazníkov, ktorí chcú mať svoj zdravotný stav pod kontrolou. Veroval má vo svojej ponuke prístroje a testy určené pre domácu diagnostiku, ktorá umožňuje pravidelne monitorovať zdravotný stav a včas tak rozpoznať možné zdravotné riziká.

HARTMANN, distribútor rady výrobkov značky Veroval, uvádza na trh moderné diagnostické prístroje, ako sú Veroval tlakomer s EKG, ramenné a zápästné tlakomery, teplomery, inteligentné osobné váhy či domáce diagnostické testy. Zadarmo dostupný softvér Veroval medi.connect Vám umožní prepojenie prístrojov Veroval s domácim počítačom, spravovať či sťahovať zistené hodnoty a sledovať ich vývoj. S revolučnými domácimi diagnostickými testami Veroval priebehu niekoľkých málo sekúnd napríklad odhalíte nedostatok železa v organizme, ochorenia bakteriálneho pôvodu a celé spektrum ďalších zdravotných komplikácií.

Všetky produkty sú klinicky overené. Všetko ovládate jedným tlačidlom, výsledky uvidíte na extra veľkom displeji a hodnoty nájdete uložené v pamäti.

Tipy pre Vás! Jedinečný merač tlaku Veroval duo control kombinuje dve metódy merania, preto spoľahlivo meria tlak aj osobám s nepravidelným srdcovým rytmom. Prevratnou novinkou je tonometer Veroval 2v1 – plne automatický kombinovaný prístroj, ktorý Vám bude strážiť nielen krvný tlak, ale aj hodnoty EKG. Vybrať si tiež môžete kompaktný zápästný tlakomer na rýchle meranie kedykoľvek a kdekoľvek, alebo klasický ramenný tlakomer vynikajúci svojou presnosťou.