O značke Thermoval®

Telesná teplota je dôležitým ukazovateľom zdravotného stavu každého z nás. Preto by mal byť v každej domácnosti spoľahlivý a presný teplomer. Thermoval sú teplomery od spoločnosti HARTMANN-RICO, ktoré spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky. Vďaka svojim vlastnostiam a maximálnej úžitkovej hodnote majú teplomery HARTMANN-RICO na slovenskom trhu najväčší podiel.

Teplotu je možné merať v podpazuší, v ústach či v konečníku digitálnymi teplomery alebo v uchu a na čele infračervenými teplomermi. Teplota meraná na čele a v uchu so svojimi hodnotami mierne líši od teploty nameranej v podpazuší alebo v ústach (býva o 0,1 stupňa nižšia). Hodnoty teploty v priebehu dňa kolíšu až o 2 °C. Teplotu nemerajte bezprostredne po prebudení alebo fyzickej námahe. Najvyššia teplota je vo vnútri tela, smerom k povrchu sa znižuje.

V našej širokej ponuke nájdete teplomery digitálne, klasické, pre rýchle meranie (rýchlobežka), ale aj najmodernejšie infračervené teplomery, ktoré zmerajú teplotu iba za 1– 3 sekundy. Bezdotykovým teplomerom Thermoval baby je tiež možné merať teplotu predmetov a okolia.