O značke Ria®

Zoznámte sa s výrobkami dámskej hygieny značky Ria, ktoré sa dokonale prispôsobia potrebám Vášho tela a poskytnú Vám diskrétnu ochranu. Výrobky Ria sú vyvíjané s ohľadom na Vaše maximálne bezpečie a jedinečný komfort, a to ako počas menštruácie, tak aj mimo nej. Navyše vďaka širokému sortimentu máte istotu, že si vyberiete, nech sú Vaše požiadavky akékoľvek.

Nebolo by fajn sa o menštruácii baviť normálne aj s chalanmi? Veď sa ich týka tiež! Vydali sme pre nich príručku MENštruácii, ktorá im vysvetlí, ako sa veci majú. Stiahni si ju na našom webe a poď s nami bojovať proti všetkým predsudkom. Sme Ria, značka tampónov a vložiek, ktorá Ťa nenúti pretvarovať sa.

Produktové skupiny:

 • Nové Ria Ultra tenké vložky
  Ultra tenké dámske vložky Ria Ultra zaistia každej žene pohodlie, maximálnu istotu a šetrnú starostlivosť. Vďaka unikátnemu savému jadru, ktoré premenia tekutinu na gél, zaistia dokonalú absorpciu a tekutinu nikdy neprepustia. Varianta Odour Neutraliser navyše disponuje schopnosťou pohlcovať zápach a zaručí tak maximálnu diskrétnosť.
 • Ria tampóny
  Tampóny Ria sú istou a spoľahlivou ochranou pre všetky dni menštruácie. Úzka, zaoblená špička a hladký povrch umožňujú ľahké zavedenie a odstránenie tampónu. Prostredníctvom 7 drážok sa tampón rovnomerne rozširuje a optimálne prispôsobuje telu. Vďaka otváranie twist & open sa navyše veľmi rýchlo a ľahko rozbaľuje.
 • Ria vložky Classic
  Dámske vložky Ria Classic s jemným povrchom z netkaného textilu poskytujú maximálnu istotu pri nosení. Bočné drážky spoľahlivo odvádzajú tekutinu do jadra vložky. Extra savé jadro zaručuje maximálny pocit bezpečia.
 • Ria slipové vložky
  Slipové vložky Ria s jemným povrchom zaistia každodennú spoľahlivú a diskrétnu ochranu bielizne.