Ochrana pokožky

Špeciálna kozmetika pre zrelú a citlivú pokožku celého tela. Obsahuje unikátny Nutriskin Komplex, ktorý zlepšuje elasticitu a hydratáciu kože. Zloženie na báze emulzie voda v oleji zaisťuje hĺbkovú a dlhodobú hydratáciu. Všetky výrobky majú pH 5,5, ktoré je neutrálne k pokožke. Ružová rada je špeciálne vyvinutá pre potreby osôb s únikom moču.  

MoliCare Ochranný krém so zinkom

Ochranný krém so zinkom Ochranný krém so zinkom chráni pokožku v intímnej oblasti, kde je vystavená pôsobeniu agresívnych látok v moči a stolici a tlaku.Obsahuje zinok, ktorý chráni pokožku pred infekciami. Na pokožku sananáša v tenkej vrstve.

 

ochranna-pena-molicare-skin

Ochranná pena na pokožku Ochranná pena na pokožku je účinná ochrana pokožky v intímnej oblasti zaťažovanej inkontinenciou pred agresívnymi látkami obsiahnutými v moči a v stolici. Vysoko účinná vďaka pantenolu a močovine (urea 5 %). Príjemne ľahká pena, ktorá sa ľahko roztiera a pôsobí ako prevencia proti preležaninám na namáhaných miestach.

 

MoliCare Olej v spreji Ochranný olej v spreji Ochranný olej v spreji chráni zrelú pokožku pred vonkajšími vplyvmi. Účinné prírodné látky pantenolu a mandľového oleja podporujú regeneráciu pokožky a dodávajú jej pružnosť. Jednoducho sa nastrieka na pokožku a ľahko sa roztiera.