O značke MoliCare®

Objavte inkontinenčné pomôcky Hartmann, ktoré sa postarajú o diskrétne riešenie v prípade ľahkej inkontinencie aj spoľahlivú pomoc v prípade ťažkého úniku moču. V spolupráci s odborníkmi sme vyvinuli nielen inkontinenčné vložky pre ženy a mužov a špičkové inkontinenčné nohavičky v niekoľkých variantoch (naťahovacie, zalepovacie a fixačné), ale aj profesionálnu kozmetiku MoliCare, ktorá sa postará o pokožku namáhanú únikom moču z hľadiska čistenia, ochrany a starostlivosti.

Ideálna kombinácia pri úniku moču – absorpčné pomôcky MoliCare a profesionálna kozmetika MoliCare Skin.

Spoľahnite sa na anatomicky tvarované inkontinenčné pomôcky MoliCare pre mužov aj ženy. Sú diskrétne, skvele sedia, rýchlo a spoľahlivo pohltia moč aj zápach a vďaka pH 5,5 udržujú pokožku zdravú. Absorpčné pomôcky pre inkontinenciu na rozdiel od bežných hygienických výrobkov absorbujú niekoľkonásobne vyššie množstvo tekutiny a navyše vďaka špeciálnej látke Odour neutralizér účinne neutralizujú zápach. Ak si zvolíte správnu veľkosť pomôcky, získate spoľahlivú ochranu pri všetkých stupňoch inkontinencie.

Pri úniku moču je pokožka v intímnych partiách vystavená pôsobeniu agresívnych látok v moči a stolici. Preto vyžaduje špeciálnu starostlivosť, aby zostala zdravá. Špeciálna kozmetika MoliCare Skin je určená pre zrelú a namáhanú pokožku zaťaženú inkontinenciou. Užite si pocit istoty a robte zase všetko, čo máte radi.