O značke Cosmos ACTIVE

Dosiahnuť pri cvičení maxima a zlepšiť vlastné zdravie sa stáva veľmi dôležitou súčasťou každodenného života moderného človeka. Malé poranenia, ako sú natiahnuté svaly a šľachy, podvrtnuté kĺby, opuchy a pod. môžu tieto ciele narušiť.
Cosmos ACTIVE je rada značkových výrobkov pre rýchle a účinné riešenie typických športových poranení, pre prevenciu problémov a pre využitie fyzických schopností jednotlivca. Ponúka produkty používané vrcholovými športovcami a ich fyzioterapeutmi, ktoré pomáhajú uľaviť od akútnej bolesti, uvoľniť natiahnuté svaly, stabilizovať kĺby a väzy a napomáhajú relaxáciu pri športe.

Medzi produktami nájdete kineziologické tejpovacie pásky, ktoré sú pružné, priedušné, vodeodolné a neobmedzujú pohyb. Jednorazové chladivé vankúšiky s okamžitým účinkom sú ideálnym riešením pre okamžité ošetrenie podvrtnutia, natiahnutých šliach, svalov a na opuchy. Na terapiu chladom i teplom môžete použiť opakovane použiteľné gélové vankúšiky. Do portfólia značky Cosmos ACTIVE patrí tiež hrejivý krém, ktorý je ideálny pre športovcov alebo chladivý gél na zmiernenie bolesti. Pevný športový tejp stabilizuje, fixuje a poskytuje podporu veľmi zaťažovaným častiam tela počas športu, napr. členkom, kolenám, lakťom a zápästím.