Čistenie pokožky

Špeciálna kozmetika pre zrelú a citlivú pokožku celého tela. Obsahuje unikátny Nutriskin Komplex, ktorý zlepšuje elasticitu a hydratáciu kože. Zloženie na báze emulzie voda v oleji zaisťuje hĺbkovú a dlhodobú hydratáciu. Všetky výrobky majú pH 5,5, ktoré je neutrálne k pokožke. 

  

MoliCare Čistiaca pena

Čistiaca pena
Čistiaca pena na rýchle a šetrné čistenie bez použitia mydla a vody silno znečistených partií pokožky pri (stolicovej) inkontinencii. Spoľahlivo chráni pokožku pred škodlivými vonkajšími vplyvmi, a udržuje ju tak zdravšiu. Účinne neutralizuje pachy, príjemne a sviežo vonia.

 

MoliCare Umývacia emulzia

Umývacia emulzia
Umývacia emulzia na jemné čistenie zrelej a citlivej pokožky. Dodáva pokožke vlhkosť vďaka pantenolu a obsahuje látky neutralizujúce zápach.

 

MoliCare Ošetrujúca prísada do kúpeľa Ošetrujúca prísada do kúpeľa
Ošetrujúca prísada do kúpeľa na jemné čistenie zrelej a citlivej pokožky. Dodáva pokožke vlhkosť vďaka pantenolu a obsahuje látky neutralizujúce zápach.
 MoliCare Šampón Šampón
Ošetrujúci šampón na umývanie vlasov na suchej a citlivej pokožke hlavy.
MoliCare Vlhké ošetrujúce utierky Vlhké ošetrujúce utierky
Vlhké ošetrujúce obrúsky na rýchle a šetrné čistenie intímnych partií bez použitia mydla a vody pri inkontinencii. Účinne neutralizujú pachy. Príjemne a sviežo voňajú.
MoliCare Hygienické vreckovky Hygienické vreckovky
Vreckovky na šetrnú a rýchlu intímnu hygienu, ideálne do kabelky alebo na cesty. Špeciálne zloženie s pH 5,5 je ideálne na starostlivosť o citlivú pokožku intímnych partií, obohatené o upokojujúci rumanček.
MoliCare Navlhčené umývacie špongie Navlhčené umývacie špongie
Navlhčené umývacie špongie na rýchle a ultrajemné čistenie celého tela osoby na lôžku bez použitia mydla a vody. Špeciálne zloženie vyvinuté na zrelú, citlivú alebo namáhanú pokožku.