O značke Bel baby®

Bel baby pre citlivú pokožku Vášho dieťatka. Produkty Bel baby sú určené pre šetrnú a ohľaduplnú starostlivosť. S vatovými tyčinkami Bel baby sa nemusíte obávať čistenia uší ani u tých najmenších, sú dermatologicky testované. Starajte sa o svoje dieťa s rovnakou jemnosťou, s akou sa staráte o svoju pleť. Vyskúšajte silnú štvorku produktov pre ľahšie prebaľovanie, dojčenie a detskú hygienu.

 • Bel baby prsné vložky
  Prsné vložky Bel baby sú elegantným a pohodlným riešením, ktoré zachytávajú vytekajúce materské mlieko. S jemnými a vysoko savými vložkami s lepiacim prúžkom budete mať vždy pocit maximálnej čistoty a istoty.
 • Bel baby prebaľovacie podložky
  Sú ideálnym pomocníkom nielen pre prebaľovanie na cestách, ale aj doma. Majú jemný povrch z netkaného textilu, ktorý rýchlo odvádza vlhkosť z detského zadočka. Vonkajšia fólia potlačená veselými motívmi hrošíkov spoľahlivo chráni proti presiaknutiu. Podložky sú vo skladnom balení s praktickým úchopom.
 • Bel baby vlhké utierky
  Sú napustené emulziou, ktorá je vhodná pre citlivú detskú pokožku. Emulzia je navyše obohatená o obsah prírodných olejov (napr. ľanový a slnečnicový). Bel baby vlhké utierky sú bez parfumácie a alkoholu.
 • Bel baby detské vatové tyčinky
  Zaručujú bezpečný spôsob čistenia detského uška. Gulička na konci tyčinky zabráni vniknutiu tyčinky do zvukovodu. Vďaka obsahu aloe vera a provitamínu B5 poskytujú Bel baby detské vatové tyčinky šetrnú a ohľaduplnú starostlivosť.