O značke Bel®

Každá žena strávi tretinu života spánkom. Je to čas, kedy pleť odpočíva a regenerujem sa. Pre naozajstný odpočinok musí byť ale dokonale čistá. Odlíčenie s produktmi Bel je citlivé k Vašej pleti a zároveň neuveriteľne účinné. Mimoriadne vlastnosti výrobkov Bel sú zaistené kombináciou vysoko kvalitnej bavlny a mikrovlákna. Táto unikátna patentovaná technológia umožňuje šetrné a pritom dôkladné odlíčenie. Základom vatových výrobkov Bel je vysoko kvalitná bavlna. Vďaka nej sú príjemne mäkké a dobre sajú. Dlhé bavlnené vlákno zabezpečuje ich pevnosť.

Medzi produkty tejto značky patria:

 • Vlhké odličovacie tampóny a obrúsky
  Vlhké odličovacie produkty Bel sú ideálnym riešením na cesty. Vybrať si môžete odličovacie obrúsky, tampóny napustené micelárnou vodou, ktorá odlíči i vodeodolný make-up, tampóny s jemnými peelingovými perličkami pre šetrný peeling alebo odlakovacie tampóny na nechty s vôňu citrusov a bez acetónu.
 • Odličovacie tampóny
  Bel odličovacie tampóny čistia pleť dôkladne do hĺbky vďaka obsahu mikrovlákna. Ideálne pre každodenné odlíčenie a čistenie všetkých typov pleti.
 • Vatové tyčinky
  Jemná štruktúra vaty s mikrovláknom umožňuje šetrnú starostlivosť, dlhé vlákna bavlny potom zaistia pevné namotanie dostatočného množstva na tyčinku. K dispozícii sú varianty s plastovými tyčinkami alebo tyčinkami z papiera, ktoré nezaťažujú životné prostredie.
 • Obväzová vata
  Obväzová vata je k dispozícii v troch variantoch balenia: 50 g, 100 g, 200 g.